קורסי מורים ליוגה – שני שרון

קורסי מורים ליוגה ובית ספר להכשרת מורים ליוגה בהנחיית שני שרון מוכר ע"י ארגון מורי היוגה בישראל, התעודה מוכרת בארץ ובעולם!
מדיי שנה נפתחים ארבעה מחזורים של קורסי מורים ליוגה: קורס מורים דו שנתי 500 ש"ל (שנה א'), קורס מורים סדרה שנייה (שנה ב'), קורס מורים לימודי המשך (שנה ג') וקורס מורים שנה א' מרוכז. קורסי מורים ליוגה  על פי מסורת האשטנגה ויניאסה יוגה הקלאסית counted method. הקורסים ייחודיים ומעמיקים שמטרתם לשזור את היוגה על כל רבדיה (פיזי, מנטלי ורוחני) בחיי היומיום וכמקצוע משמעותי לחיים.

קורס מורים
דו שנתי 500 ש"ל

קורס מורים ליוגה ייחודי ויסודי להכשרת מורים ליוגה בשיטת האשטנגה ויניאסה יוגה סדרה ראשונה & שנייה. הקורס הרחב והמקיף ביותר ללימודי אשטנגה ויניאסה יוגה counted method במהלך שנתיים נצלול אל מעמקי מסורת היוגה והאשטנגה יוגה בפרט.

קורס מורים ליוגה
250/300 ש"ל סדרה שנייה

קורס למורים ליוגה שלמדו שנה א' אצלי או במקומות אחרים (מוכר כהשלמה לדרישה של ה500 שעות), קורס ללימוד והוראה של הסדרה השנייה הרחבת יכולות ההוראה וההכוונה, התמודדות עם פציעות נפוצות והעמקת הסדהנה האישית.

קורס מורים ליוגה
שנה א' מרוכז

קורס מורים ליוגה מחזור אביב, שנה א' מרוכז בחמישה חודשים לימודים פרונטליים מפברואר עד סוף יוני ושלושה חודשים לימוד עצמאי. הקורס יתקיים המתכונת של מפגש חד שבועי ומפגש נוסף חודשי של יום מלא. לאחר מכן ניתן יהיה להצטרך לקורס מורים ליוגה שנה ב' באוקטובר.

קורס לימודי המשך
למורים ליוגה שנה ג'

קורס למורים ליוגה שעברו הכשרה של 500 ש"ל על פי מסורת האשטנגה ויניאסה יוגה סדרה ראשונה & שנייה בלבד! קורס ייחודי ללימוד הסדרות המתקדמות והעמקה בכתבים הלא שגרתיים מתוך הפילוסופיה של היוגה.