קורס מורים מרוכז פברואר 2020

קורס להכשרת מורים ליוגה מרוכז – פברואר עד יוני 2020
250 שעות בהנחיית שני שרון
מוכר ע"י ארגון מורי היוגה בישראל

הקורס מלא!

לפרטים נוספים לחץ/י כאן או השאר/י פרטים ואחזור אליך בשמחה


"אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע המופלא הזה שנקרא יוגה, מאמינה שתתאהבו"

קורס מורים ליוגה יסודי וייחודי להכשרת מורים ליוגה עם התמחות באשטנגה ויניאסה יוגה  counted method 
הקורס יתקיים החל מפברואר 2020 ועד סוף יוני 2020 בימי ראשון 10:30-15:00 וימי רביעי אחת לחודש 8:30-15:00.

"שמי שני שרון ואני מורה בכירה ליוגה החל משנת 2007, מלמדת ומכשירה מורים ליוגה. בנוסף להכשרתי בתחום היוגה, אני מטפלת מוסמכת ברפואת האיור וודה והיוגה תרפיה. מייסדת הסטודיו "אומיוגה רעננה".

המסע שלכם..

אני מזמינה אתכם לצאת למסע דרך כל רבדי היוגה: הרובד הפיזי (תרגול), המנטלי והרוחני. מסע לקירבה, לחיבור, לשקט, לאפשר להכרה וללב להתרחב. יוגה זוהי מסורת רוחנית עתיקת יומין שבונה כלים לשחרור מעומס רגשי, מדפוסים, מהתגובות האוטומטיות, מכל מה שמונע מאיתנו מלראות ולחוות את המציאות כפי שהיא ולהביא לידי ביטוי את מלוא הפוטנציאל האישי הטמון בנו. 

מסורת היוגה נותנת כלים פרקטיים ליישום ערכים, כמו: הכלה, ריכוז, שקט פנימי, אהבה ללא תנאי בכל תחומי החיים, עם בן/בת הזוג, המשפחה, החברים, בעבודה וכו.

תכני הקורס

לימודי אשטנגה ויניאסה יוגה קלאסית (counted method ashtanga vinyasa yoga)

 • נלמד בצורה יסודית את הספירה של הסדרה הראשונה
 • נבין לעומק את משמעות שיטת הספירה ומדוע השיטה הזו כל כך חשובה ומהותית בתרגול ככלי למנטרה יוגה
 • נלמד את התמיכה (adjustments) של כל התנוחות בסדרה 
 • נלמד ונדע במדויק כיצד להתאים את התרגול לרמות שונות ומצבים פתולוגיים נפוצים
 • נפתח מיומנויות הכוונה והנחייה (בשיעור לתרגול עצמי 'מייסור' ובהנחיה)
 • נלמד את האנטומיה והפיזיולוגיה של התנוחות

מדיטציה ומדע הנשימה ביוגה

 • נלמד ונתרגל טכניקות שונות של פרנהאימה, הנשימה ככלי לריפוי
 • נלמד ונתרגל טכניקות מדיטציות שונות

הפילוסופיה של היוגה

לתרגול האסנה (התנוחות של היוגה), יש משמעויות רבות וחשובות לבריאותנו הפיזית והנפשית, אך בשביל שהתרגול יהפוך לדרך חיים, הפילוסופיה של היוגה חייבת להיות מחוברת לחיי היומיום. הפילוסופיה של היוגה קוראת למורה ולמתרגל לצאת ולחקור את החיים: מה מניע אותנו, מה מנחה את העשייה שלנו, מאיזה מקומות אנחנו פועלים ולוקחים החלטות בחיים. האם יש תחושה של קירבה/ מרחק, שקט/רעש, האם העשייה שלי בחיי היום יום מדויקת ותומכת בעצמי ובכל מי שבסביבתי? 
 

 

בתור מורה ליוגה אני סמוכה ובטוחה, שמשאלתו של כל אדם היא לחיות במקום מדויק, שלם, אוהב, מכיל ותומך ובשביל זה נדרשת עשייה, נדרשת חקירה ושאילת שאלות. במהלך הקורס דרך הטקסטים מתוך הפילוסופיה של היוגה (מבוא לפיסלוסופיה של היוגה, אדוויטה ודנטה והסאמקיה, יוגה סוטרא לפטנג'לי, מהאבהרטה, ראמאינה, אופנשידות, הוודות ועוד) נשאל שאלות, נעלה נושאים לדיון, נקבל השראה לחיי היום יום, נכיר את המבנה של ההכרה שלנו וכיצד להימנע "מהבאגים של המערכת".
 
הקורס שם דגש רב על למידת הפילוסופיה מתוך התנסות חווייתית עמוקה ולא רק אקדמאית. הכוונה – לצאת למסע לשינוי.

 

אני מאמינה…

אני מאמינה בתרגול מתוך הקשבה והרפיית המאמץ (גם ובמיוחד בשיטה כמו האשטנגה ויניאסה יוגה). מעולם לא נפצעתי ביוגה! ומעולם לא עבדתי חזק בשביל להגיע לתנוחה מסוימת. אני חושבת שכשיש הבנה מדויקת של האנטומיה והפיזיולוגיה של התנועה, אין פציעות. כשאנחנו לא דוחפים, עובדים חזק בשביל להגיע למקום מסוים, התרגול קורה ומתקדם בקצב הנכון ללא כאבים ומתוך בנייה נכונה ובריאה של הגוף, השלד והשריר. התרגול מתקיים מתוך תשומת לב והקשבה וכך גם ההנחיה והמסרים שאני מעבירה בהוראה.
"אני מאמינה שאין דבר כזה תבנית אונברסלית של מיהו מורה ליוגה או מתרגל יוגה, "את/ה לא חייב/ת להיות בעל/ת מבנה, יכולת או גיל מסוים. כל מי שליבו כמה לשקט, להתרחבות, ליותר אהבה בחייו מתאים וראוי. יוגי הוא אדם שרוצה לצאת למסע לעבר שחרור, שקט ואהבה".
 

מה הקורס מקנה לך

 • אישור סיום קורס שנה א'  250 ש"ל מורה בהתמחות – עם התמחות באשטנגה ויניאסה יוגה, סדרה ראשונה. מוכר ע"י ארגון מורי היוגה, עושים ביטוח ומתחילים ללמד.
 • כלים להתמודדות עם קבוצות מעורבות (רמות שונות, גילאים שונים, פציעות נפוצות וכו)
 • מסע אישי וייחודי (סדהנה) – שבונה תחושת ביטחון, מסוגלות ועצמאות בכל מורכבויות החיים
 • מקצוע – ניתן ללמד בסטודיואים, בחדרי כושר, לפתוח קבוצות פרטיות ועוד
 • מקצוע משמעותי שנוגע בכל רבדי החיים – תוכל לתת לאנשים כלים להתמודד עם מורכבויות החיים דרך היוגה
 • הקורס מוכר ע"י ארגון מורי היוגה בישראל
**הקורס יתקיים בסטודיו אומיוגה רעננה שני שרון סטודיו וביתצ ספר להכשרת מורים ליוגה, רחוב יציאת אירופה 13. 
***ההרשמה לקורס כוללת סוף שבוע חוויתי של יוגה (חמישי/שישי/שבת) בהתאם לעדכון שיינתן במהלך הקורס

**** למורים/ תלמידים ותיקים המעוניינים בלימוד והוראה של הסדרה השנייה, העמקה בטקסטים הלא שגרתיים מהפילוסופיה של היוגה וקבלת כלים לסדהנה האישית ולהוראה יתקיים קורס מורים בימי שני בין השעות 9:00-14:00 250 ש"ל. לפרטים נוספים לחץ/י כאן

לפרטים נוספים לחץ/י כאן או השאר/י פרטים ואחזור אליך בשמחה

 

מוזמנים.ות בשמחה ליצור איתי קשר גם בנייד 050-8899142

המלצות מתלמידים

השנה התחלתי ללמוד אצל שני קורס מורים לסדרה 2. שני התגלתה לי כמורה יוגית בנשמה, בחוויה ובמהות שלה. עם המון שקט, רוגע, פשטות וקסם היוגה. הידע העמוק והרחב בפילוסופיה, הניסיון בתרגול האסנות וטכניקות הנשימה- פרנהאימה ובהוראה היכולת להתאים לכל אחד ואחת מאפשרת לימוד ההוראה אצל שני בדרך נכונה ומדויקת.  מומלץ לכל אוהבי היוגה, המתרגלים והמורים לבוא להתנסות, ללמוד, לתרגל, לנשום ולהיות בנוכחות, בשאלה ובחקירה בכל רגע ורגע של החיים. האופן, האופי, הדרך בה שני מעבירה את הידע שלה הלאה, כל אלה ועוד זה רוחב הלב, זו היוגה
פאינה כצנלסון מורה ליוגה, בעלת סטודיו יוגה בכפר בשותפות עם נטאלי כצנלסון-גרוסגולד וסטודיו yoga&co בשותפות עם ויויאן לנדסברג.

 

הגעתי לשני אחרי המלצה מצוינת שקיבלתי מידידה מורה ליוגה, במפגש הראשון שלי איתה כל כך התרשמתי מהידע, התיקונים המדויקים הנדרשים, מהענווה שלה ומהתרגול המושלם שהשפיע על הגוף שלי בצורה ודרך שלא הכרתי לפני כן, למרות שאני מתרגל ומלמד יוגה מזה זמן רב. כמובן שמיד אחרי המפגש הזה החלטתי להצטרף לשני ללימודי המשך למורים ולא התאכזבתי כלל. מעבר לזה שכבנאדם שני היא מאוד שונה ומיוחדת, בלי פוזה, עם הרבה צנעה ומאוד רוחנית (אבל בהחלט עם 2 רגליים על הקרקע) היא לימדה אותי ללמד יוגה בצורה טובה יותר מבעבר ולהגיע לעשות תנוחות שלא חלמתי שאצליח לעשות אותן. כל תרגול עם שני הוא חוויה! יש לציין שבמקביל לשני אני הולך למספר מורים ליוגה אחרים במסגרת התרגול הפרטי שלי, ובכל זאת אף אחד מהמורים המצוינים האחרים לא מלמד אותי כמוה. בהחלט ממליץ על הקורס מורים אצלה ולא במקומות אחרים אותם אני גם מכיר,  שני באה עם הנשמה  והניסיון שלה, אצלה ללמד יוגה זה לא ביזנס אלא דרך חיים. בשמחה אשמח לשמוע ולענות על שאלות בנושא, במידה ויש לכם. דניאל אלקיים מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה, מורה לפילאטיס ומטפל רב תחומי.

 

את הקורס מורים לאשטנגה הראשון שלי עשיתי עם מירי וגלעד חרובי ומאז תרגלתי עם עשרות מורים בארץ ובהודו מסגנונות שונים מהם אני שואבת המון השראה לשיעורים שלי עד היום. ולאורך כל הדרך אני מחפשת את המורה שלי זאת שאיתה אוכל לפתח קשר של תלמיד מורה שממנה אוכל לשאוב השראה לא רק לשיעורים אלא גם ליום יום שתעורר אצלי שאלות לחקירה פנימית והשראה. כנראה שהגיע הזמן שלי, שני היא בדיוק המורה שחיפשתי היא כנה, מכילה, בעלת ידע רחב מאוד ויש בה תשוקה אמיתית לחקירה פנימית בדרך היוגה. ממליצה לכל מי שמתעניין בקורס מורים של שני להתבונן פנימה ולראות האם ההחלטה להירשם מייצרת שקט או רעש פנימה אם התשובה היא שקט אז הגעתם למקום הנכון.
דר עוז מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה.

 

 

שני אהובה, תודה לך על כך שאת נוכחת בחיי. את מובילה אותי בעדינות ובסבלנות רבה בשבילי היוגה. תמיד נכונה להגיש לי יד תומכת ורכה. זכיתי בך כמורה ליוגה וכמדריכה מנטלית לחיים. תודה על ההכלה, הכישרון, המקצועיות והאמפתיה!!!
יפעת רויטמן פסיכולוגית קלינית התפתחותית ומורה לאשטנגה ויניאסה יוגה.

 

 

 

את שני מצאתי אחרי תקופה ארוכה שחיפשתי מורה, כזה שאוכל להחכים ממנו/ה ולהעביר בביטחון את הידע הלאה. שני הייתה בדיוק מה שחיפשתי – צנועה ונעימה, קשובה ומדויקת, מחוברת לכל רבדי התרגול ולא רק לפן הפיזי ומלאה בידע. לשמחתי כבר זכיתי להשתתף בקורס מורים של הסדרה השנייה, קורס מקיף על הסדרה, אמנות התמיכה, אנטומיה, פילוסופיה ועוד, אני נהנית מכל רגע. מומלץ בחום למורים וגם לאלה המעוניינים להתחיל ללמד או להעמיק את התרגול.
סיון עוקבי מורה ליוגה ובעלת הסטודיו מקום ליוגה בחופית.

 

שת"פ: רפואה | בריאות | שמלת כלה | יוגה ברעננה | קידום אתרים  | טיפולי איורוודה  |  יוגה בהרצליה  |  יוגה רעננה